Ubytovanie

Účastníci konferencie sa môžu ubytovať za zvýhodnené ceny v nasledujúcich hotelových zariadeniach. 

K2 ubytovňa

Štúrova
040 01 Košice

K2 ubytovňa

Turistická ubytovňa K2 sa nachádza v centre Košíc na Štúrovej ulici, vzdialená len 5 minút chôdze od Pešej zóny historického centra. Ubytovňa je súčasťou areálu, v ktorom nájdete aj reštauráciu, cestovnú kanceláriu, piváreň, kaviareň & herňu. Už od samého začiatku poskytujeme ubytovanie turistom a návštevníkom mesta. Je stálym partnerom podujatia Dni Ukrajiny v Košiciach.

www.k2kosice.sk

Hotel AKADÉMIA

Južná trieda 10
040 01 Košice

Hotel Akadémia

Garni Hotel Akadémia** - Ubytovanie v apartmánoch a v dvojposteľových izbách so štandardným vybavením a vyšším štandardom služieb. Hotelová reštaurácia. Je situovaný v širšom centre mesta, približne 200 m južne od historického centra mesta. Hotel poskytuje krátkodobé ubytovanie v kategórii A (izby s vlastným sociálnym zariadením) a v kategórii B (bunkový systém izieb – dve izby zdieľajú spoločné toalety).

www.hotelakademia.sk

Košice Hostel

Jesenského č. 20
040 01 Košice

Košice Hostel

Košice Hostel - Príjemné a lacné ubytovanie v centre Košíc. Výhodou tejto lokality je, že takmer všetky turistické a kultúrne pamiatky sú blízko, a preto nie je potrebné využívať na cestovanie MHD. Náš hostel je vzdialený od Hlavnej ulice len 5 minút chôdze. Na Hlavnej ulici môžete navštíviť Dóm svätej Alžbety, Štátne divadlo, Spievajúcu fontánu či Miklušovu väznicu. Ak sa rozhodnete navštíviť vzdialenejšie miesta, k dispozícii máte autobusovú zastávku, ktorá je vzdialená len 2 minúty chôdzou. Vo vzdialenosti len 700 metrov sa nachádza Staničné námestie, kde môžete využiť služby autobusovej aj železničnej dopravy.

www.kosicehostel.sk