Veteránska míľa

Kedy: 26. apríla 2020

Kde: v mestskom parku v Košiciach

Registrácia: online prostredníctvom formulára na tejto stránke alebo v mestskom parku na mieste prezentácie bežcov od 8:30 - 10:00

Štart: 10:00 hod. (deti), 11:30 (dospelí), štart pri bráne a cieľ pri altánku. Povrch tvoria dlažobné kocky, asfaltový a štrkový chodník

Dĺžka trate: 1 míľa = 1 609 m

Kategória:

 • Detská míľa - 1609 m (1 x okruh )
 • Veteránska míľa (3 x okruh)

  Organizátor: Združenie FEMAN

  Informácie: Ing. Eduard Buraš, 0905 / 539 926, Email: feman@stonline.sk

  Štartovné: 2,- € / 5,- € (podľa výberu kategórie)

   

  Každý účastník dostane pamätnú mincu (resp. medailu alebo upomienkový predmet).

  Mapa trate

  Registračný formulár (REGISTRÁCIA JE SPUSTENÁ!)

  Adresa / Address

  Vyplnenie a odoslanie registračného formulára je zároveň súhlasom so spracovaním osobných údajov / Filling out and submitting the registration form also constitutes consent to the processing of personal data.

  Odoslaním registrácie prehlasujete, že ste dostatočne pripravený na štart a že Váš zdravotný stav Vám bez obmedzení dovoľuje absolvovať plnú fyzickú záťaž a uvedenú dĺžku trate. Odoslaním registrácie zároveň SÚHLASÍTE S PROPOZÍCIAMI VETERÁNSKEJ MÍĽE, ktoré sú uvedené na tejto stránke a ste si vedomý toho, že štart na pretekoch je na vlastnú zodpovednosť.

  Uvedené osobné údaje budú spracovávané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vyplnením registračného formulára dávam Združeniu FEMAN / Slovensko - európska kultúrna spoločnosť, IČO 31961681, sídlo Zvonárska 23, 040 01 Košice, súhlas na spracovanie mojich osobných údajov na účely registrácie a prezentácie účastníkov podujatia VETERÁNSKA MÍĽA, organizácie podujatia.

   

  Fotogaléria